Чистка килимів і підлогових покриттів

Підлогові покриття є одним з елементів оформлення інтер`єра приміщення. Вони надають нотки затишку та елегантності квартирі чи кабінету. Але для того, щоб тримати їх у чистоті, необхідно прикласти деякі зусилля. Або покликати на допомогу досвідчених спеціалістів.

Дивитись більше
Замовляй прямо зараз
та отримай бонус 150 грн на хімчистку
одягу, взуття та аксесуарів

Чистка килимів і підлогових покриттів
Назва послуги Од. вим. Ціна, грн
Мінімальна вартість замовлення / виїзду в межах м.Києва пос. 2000,00
Хімчистка килимових покриттів м2 від 150,00
Хімчистка килимів в умовах цеху м2 від 240,00
Чищення – миття мармурової, гранітної чи дерев’яної підлоги м2 договірна
Покриття та натирання підлоги захисними мастиками (після чищення-миття) м2 договірна
Замовити послугу за телефоном
Друзі – ви супер! 17.04.2021 замовляла генеральне прибирання будинку. Площа немаленька - 200 кв.м +3 дітей та 2 собаки. Ну, загалом, картину бардака уявляєте?:)) Але, хлопці спрацювали на ура. Велике дякую, за місяць чекайте дзвінка;)
Анастасія
Сподобалася послуга чистки дивана, в орендованій квартирі світлий текстильний диван (майже весь був у плямах), думала, самі виведемо плями. у результаті промучившись вирішила замовити клінерів. Не пошкодувала, диван дійсно став чистішим, набагато!)
Ольга
Відмінно працюють дівчата в службі клінінгу, замовила послугу після ген ремонту. Чистота та краса)))
Катя
Скористалася їх послугами з клінінгу (почистили диван, крісла, килимoве покриття та помили вікна), тепер до Великодня готова))) Чистота та порядок))) Дякую!
Оксана
Дуже сподобалося обслуговування на Червоногвардійській, приймальниця все дуже доступно пояснила, дуже уважно оглянула піджак, попередила про можливі ризики. Що ще потішило, що вони працюють зі страх. компанією та у разі чого, гарантують виплату
Дмитро
Єдина хімчистка, яка мене порадувала :) Відчистили плями з курточки та відремонтували блискавку (інші хімчистки, розповідали про те, що плями не виведуть). Спасибі за допомогу)
Каріна
Приємно здивували! Дуже приємно! думали вже на дачу пуховик забирати, попередня хім-ка дала відворот-поворот) взагалі плями з куртки вивели і полагодили блискавку) ось так ось)
Ірина
...