Чистка від пилових кліщів

Пилові кліщі – маленькі шкідники, які можуть створити великі проблеми для вашого здоров’я, адже є одними з найпоширеніших домашніх алергенів.

Кліщі мешкають скрізь, де накопичується пил: вони можуть ховатися в м’яких меблях, оселитися в улюбленій іграшці вашої дитини і навіть перебувати з вами в одному ліжку, розташувавшись у матраці та подушках.

Подібне сусідство дуже небезпечне, тому потребує ефективних методів боротьби.

Чищення від пилових кліщів від клінінгової компанії UNMOMENTO – оптимальне рішення за вигідними цінами.

Фахівці у своїй роботі використовують унікальну систему чищення від пилових кліщів POTEMA, яка подрібнює, видаляє залишки шкідників та їх виділення.

За допомогою професійного пилососа, роторної щітки, ультрафіолетової лампи та спеціальних сертифікованих засобів вдається якісно очистити виріб від кліщів та інших мікроорганізмів.

Після чищення на поверхню майстри наносять гіпоалергенний засіб POTEMA® mattress clean spray, який запобігає появі пилових кліщів.

Завдяки цій послузі в кожному куточку вашого будинку буде не тільки чисто, але й безпечно.

Дивитись більше
Замовляй зараз
та отримай знижку 10%
на чищення м'яких меблів та матраців

Чистка від пилових кліщів
Назва послуги Од.вим. Ціна, грн
Чищення матраца від пилових кліщів (без хімчистки поверхні) шт 1,000.00
Хімчистка та чищення від пилових кліщів дитячого матраца шт 1,300.00
Хімчистка та чищення від пилових кліщів одинарного матраца шт 2,000.00
Хімчистка та чищення від пилових кліщів двоспального матраца шт 2,500.00
Замовити послугу за телефоном
Друзі – ви супер! 17.04.2021 замовляла генеральне прибирання будинку. Площа немаленька - 200 кв.м +3 дітей та 2 собаки. Ну, загалом, картину бардака уявляєте?:)) Але, хлопці спрацювали на ура. Велике дякую, за місяць чекайте дзвінка;)
Анастасія
Сподобалася послуга чистки дивана, в орендованій квартирі світлий текстильний диван (майже весь був у плямах), думала, самі виведемо плями. у результаті промучившись вирішила замовити клінерів. Не пошкодувала, диван дійсно став чистішим, набагато!)
Ольга
Відмінно працюють дівчата в службі клінінгу, замовила послугу після ген ремонту. Чистота та краса)))
Катя
Скористалася їх послугами з клінінгу (почистили диван, крісла, килимoве покриття та помили вікна), тепер до Великодня готова))) Чистота та порядок))) Дякую!
Оксана
Дуже сподобалося обслуговування на Червоногвардійській, приймальниця все дуже доступно пояснила, дуже уважно оглянула піджак, попередила про можливі ризики. Що ще потішило, що вони працюють зі страх. компанією та у разі чого, гарантують виплату
Дмитро
Єдина хімчистка, яка мене порадувала :) Відчистили плями з курточки та відремонтували блискавку (інші хімчистки, розповідали про те, що плями не виведуть). Спасибі за допомогу)
Каріна
Приємно здивували! Дуже приємно! думали вже на дачу пуховик забирати, попередня хім-ка дала відворот-поворот) взагалі плями з куртки вивели і полагодили блискавку) ось так ось)
Ірина
...